web3

ششمین نمایشگاه عکس سفره‌های افطاری در بیست و دومین نمایشگاه قرآن به مدت ۲۰ روز در باغ موزه دفاع مقدس برپا خواهد بود.

به گزارش دبیرخانه مسابقات فرهنگی هنری سفره‌های ایرانی اسلامی، ششمین نمایشگاه عکاسی از سفره‌های افطاری همزمان با افتتاح بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از روز سه شنبه ۳تیرماه در باغ موزه دفاع مقدس گشایش یافت و تا ۲۰ روز ادامه خواهد داشت.
این نمایشگاه که با حمایت هیات هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان تهران برپا شد، متشکل از ۸۰ تابلوی عکس از ۴۵ هنرمند عکاس است که بخش اصلی آن به آثار منتخب و برگزیده ششمین مسابقه عکاسی از سفره‌های افطاری شامل ۳۷ تابلوی عکس از ۲۱ هنرمند تعلق دارد و مابقی منتخبی از آثار برگزیده پنج دوره گذشته است.
ششمین مسابقه عکاسی از سفره های افطاری با حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دو بخش عمومی و ویژه (کودک در آیین افطار) برگزار شد که اعضای هیات انتخاب و داوری این مسابقه شامل محمد مهدی رحیمیان (عضو شورای سیاست گذاری و رییس هیات داوران مسابقه)، محسن راستانی، فرهاد سلیمانی، فرامرز عامل بردبار و منصوره معتمدی، عکس ها را داوری کردند.
اسامی هنرمندانی که آثارشان در ششمین نمایشگاه عکس سفره های افطاری به نمایش درآمده به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر است:
میثم امانی از تربت حیدریه، حمیدرضا بازرگانی از زنجان، سیداحسان باقری از تهران، محمدحسن باقری از قوچان، مهتاب بهریان از تهران، فاطمه بهبودی از تهران، اباصلت بیات از تهران، جواد پرست از گناباد، جاوید تفضلی از تهران، محمد توکلی از تهران، حسین جاودانی از تبریز، علیرضا جلیلی فرد از اصفهان، مهدی حاجیوند از تهران، سیدصادق حسینی از شیراز، مرضیه حیدرزاده اقدم از تهران، عبدالله حیدری از تهران، محمد خضری مقدم از کرمان، رضا رادپور از مشهد، گلرخ راوش از تهران، سارا رجب دوست از تهران، کاوه رستم خانی از آلمان، آرزو رحمانی از تهران، لقمان رحیمی از بوکان، محمد زائرنیا از مشهد، میثم دهقانی از مشهد، حمیده سلیم نژاد از کرج، فرامرز عامل بردبار از مشهد، محمدعباس نژاد فرد از تهران، مهدی عباسی از شهر قدس، عادل عزیزی از اراک، مهدی عقیقی از قوچان، امیر عنایتی از تربت حیدریه، جمشید فرجوندفردا از بیجار، بهزاد فیروزی از تهران، فاطمه قلویسی از زنجان، احمدرضا کریمی از تهران، احسان کمالی از بجنورد، داوود کهن ترابی از کرج، مهران مافی بردبار از قزوین، امیر مافی بردبار از قزوین، حمزه محمدحسینی از دماوند، ناصر محمدی از زنجان، حسین مسلمی نایینی از تهران، منصوره معتمدی از تهران و بهرام میثاق نیا از بجنورد.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده