کارگاه عکاسی “فوتومنتاژ با رویکرد سورئال”
هفدهم تیرماه کارگاهی با عنوان ” عکاسی فوتومنتاژ با رویکرد سورئال در عکاسی معاصر ایران” توسط ” آی تای شکیبافر” در مجتمع فرهنگی فرشچیان اصفهان برگزار می شود. در این کارگاه به مطالبی همچون تاریخچه عکاسی سورئال در ایران و جهان، بررسی محتوای سورئال، چگونگی خلق این دسته آثار، جایگاه سورئال در سبک شناسی و نقش مجموعه عکس در این سبک پرداخته می شود. همچنین در این کارگاه مجموعه عکس هایی از عکاسان معاصر ایران و جهان به نمایش درمی آید.

شرایط حضور در کارگاه :
- کارگاه برای اعضای کانون عکس اصفهان که دارای کارت عضویت معتبر میباشند رایگان است
- اعضا کارت عضویت خود را همراه داشته باشند.
- ورودیه شرکت در کارگاه برای میهمان ۱۰ هزارتومان میباشد .
- مبلغ ورودیه به حساب کانون عکس واریز و فیش مربوطه هنگام ورود ارائه گردد .
هماهنگی و ثبت نام : علی درمیانی ۰۹۱۳۱۱۶۲۶۳۸
۰۳۱-۳۲۱۲۱۰۳۶ و ۳۲۱۲۱۰۳۷-۰۳۱ و
شماره حساب کانون عکس :
شماره حساب ۴۴۲۴۹۷۷۱۸۵ بانک ملت به نام محمد رضا مومنی
شماره کارت ۵۵۴۰-۰۱۲۷-۳۳۷۲-۶۱۰۴ به نام محمد رضا مومنی

آی تای شکیبافر فارغ التحصیل رشته عکاسی و در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد گرافیک می باشد. برگزاری چندین کارگاه نقد عکس، برپایی دو نمایشگاه انفرادی و چندین نمایشگاه گروهی در داخل و خارج از کشور، دبیر دومین و سومین جشنواره بین المللی عکس افدستا و همچنین برگزیده در چندین جشنواره داخلی و خارجی را در سوابق کاری خود دارد.
این کارگاه با حمایت “کانون عکس اصفهان” برگزار خواهد شد.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده