mage_che_khabare_02

همچون سالیان گذشته و همزمان با ماه پر برکت رمضان با هدف مشتری مداری، نورنگار فروش ویژه خود را در روزهای ۲ و ۴ مرداد ماه به جامعه عکاسان و علاقه مندان هنر عکاسی پیشکش می کند.

این فروش ویژه در روز پنجشنبه دوم مرداد ماه در فروشگاه مرکزی نورنگار واقع در خیابان بهار جنوبی ، برج بهار ، طبقه همکف واحد ۲۰۴ و در روز شنبه چهارم مرداد ماه در شعبه خیابان جمهوری واقع در خیابان جمهوری ، نبش شیخ هادی ، پاساژ علاء الدین ۲ ، طبقه همکف واحد ۲۳ برگزار می گردد .

« بازارچه رمضانی نورنگار » در برگیرنده همه ابزارهای عکاسی و ابزارهای جانبی است که با قیمت خرید به خریداران گرامی عرضه خواهد شد.

بدین روی در دو روز یاد شده مشتریان وفادار نورنگار به همراه دیگر مشتریان ارجمند می توانند همه نیازهای خود را مانند دوربین، لنز، سه پایه، کارت حافظه، کیف و دیگر ابزارهای عکاسی را بر پایه جدول تخفیفات بازارچه رمضانی نورنگار تهیه نمایند.

به رسم همراهی با سنت پسندیده افطار روزه داران میهمانی الهی، در شامگاه روز ۲ و ۴ مرداد، نورنگار میزبان افطار ساده خریداران و میهمانان گرامی خواهد بود.

مشتریان محترم می توانند کالای مورد نیاز خود را از این بازارچه بصورت آنلاین نیز خرید نمایند . کالاهای شهرستان از روز یکشنبه ۵ مردادماه بتدریج و بر اساس اولویت تاریخ خرید جهت این عزیزان ارسال خواهد شد .

بدیهی است در ایام بازارچه رمضان فروش اقساطی انجام نخواهد شد .

+ قیمت های فروش ویژه[1]

References

  1. ^قیمت های فروش ویژه (www.dorbinshop.com)

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده