dast

دبیرخانه مسابقه عکاسی دست دوم چهارشنبه ۱۲ شهریور ماه ۹۳ آئین رونمایی از فراخوان این جشنواره را در نشستی با موضوع بررسی تأثیر جشنواره ها بر سیر جریان عکاسی معاصر برگزار می کند.

این نشست با حضور اسماعیل عباسی از ساعت ۱۸:۳۰ در فرهنگسرای مصلی نژاد به نشانی مشهد، بلوار وکیل آباد، بلوار هنرستان برگزار می شود که شرکت در آن برای تمامی علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.
در این مراسم فراخوان نخستین مسابقه عکاسی دست دوم رونمایی خواهد شد.

در بخشی از این فراخوان چنین آمده است:” دست دوم می کوشد نگاه بی رودربایستی به وضعیت عکاسی معاصر داشته باشد و تنها و تنها فرصتی است برای یادگرفتن از همدیگر.
حالا که سایه ها می دانند که چه تابستانی است دوربین تان را (که اصلا مهم نیست اس ال آر باشد یا تلفن همراه) بردارید و در موضوع انتخابی مسابقه، تجربه های بصری تان را نشان مان دهید.
یادتان باشد هیچکس زاغچه ای را سر یک مزرعه جدی نگرفت…”

 

 

 

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده