به همت دبیرخانه هیات هماهنگی و نظارت برکانونهای مساجد استان تهران، بازدیدکنندگان نمایشگاه عکس سفره‌های افطاری در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، آثار محبوب خود را انتخاب کرده و خود نیز هدایایی دریافت می کنند.

به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز به نقل از  روابط عمومی مسابقات فرهنگی هنری سفره‌های ایرانی اسلامی از نخستین روز افتتاح نمایشگاه، برای بازدیدکنندگان بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم این امکان وجود داشته که ضمن مرور آثار هنرمندان عکاس با موضوع سفره‌های افطاری، به عکس منتخب خود رای دهند و این مسئله تا آخرین روز نمایشگاه ادامه خواهد داشت.

محمدصالح حجت الاسلامی دبیر این مسابقات در این خصوص گفت: با موافقت قائم مقام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و سرپرست دبیرخانه هیات هماهنگی و نظارت برکانونهای مساجد استان تهران،  جناب حجت الاسلام جواد گلی به عنوان برگزارکننده این نمایشگاه، قرار بر وجود این قضاوت مردمی شد و بر همین اساس آراء مردمی به تفکیک روزهای بازدید جمع آوری شده و در پایان نمایشگاه به دو گروه جوایز اهداء خواهد شد.

ray

وی تشریح کرد: گروه اول، سه هنرمند عکاس هستند که توسط مردم به عنوان عکس محبوب منتخب شده اند و گروه دوم نیز بازدیدکنندگانی هستند که به عکس ها رای داده‌اند.

مجری این نمایشگاه بزرگ که در یک گذرگالری در محل باغ موزه دفاع مقدس برپا شده تصریح کرد: بر اساس تصمیم اتخاذ شده، پس از قرعه کشی در بین همه بازدیدکنندگان روزانه به ۵ نفر هدیه تقریبا به ارزش ۵۰۰ هزار ریال اهدا خواهد شد.

بر اساس این گزارش طی ده روز نخست نمایشگاه نزدیک به ۲۵۰۰ رای دهنده در این طرح مشارکت داشته اند و پیش بینی می‌شود این تعداد تا پایان نمایشگاه ه بیش از ۵۰۰۰ نفر برسد.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده