banar-Karaj

دبیرخانه و ستاد برگزاری دومین جشنواره بین‌المللی عکس خیام برنامه برگزاری کارگاه‌ آموزشی خود در کرج را اعلام کرد.
طبق اعلام دبیرخانه این جشنواره، هدف از برگزاری این کارگاه‌ها آشنایی عکاسان ایرانی با استانداردهایی است که باید در تمام جشنواره‌هایی که مایل به دریافت پاتروناژ فیاپ هستند رعایت شود و همچنین آشنایی با تعاریف فیاپ و PSA در مورد موضوعات جشنواره‌ها.

این کارگاه‌ها به صورت تور در شهرهای مختلف ایران برگزار خواهند شد. پیش از این نیز برنامه کارگاه های اصفهان، زاهدان، تنگستان، مشهد، شهریار و تبریز اعلام شده بود و برنامه کارگاه‌های سایر شهرها از جمله اردبیل نیز به زودی اعلام خواهد شد. حضور در این کارگاه‌ها برای تمام علاقمندان عکاسی آزاد و رایگان است. بر این اساس موضوعات این کارگاه‌ کرج عبارت است از:

• پخش گزارش تصویری نخستین دوره جشنواره
• اصولِ تهیه و ویرایش تصاویر منوکروم

کارگاه کرج:
مدرس این کارگاه محمدرضا معصومی عکاس و گرافیست و برنده ی ۱۲ جایزه ی جهانی و ۱۶ عنوان داخلی
است.
زمان: سه ‌شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ – ساعت ۱۶ تا ۱۹ بعد از ظهر
مکان: استان البرز، کرج، میدان نبوت، به سمت خیابان مطهری، کوچه میلاد ۴ پلاک ۸۲، حوزه هنری استان البرز
تلفن: ۰۲۶۳۴۴۴۵۷۷۴ و ۰۲۶۳۴۴۷۳۰۱۱

این کارگاه با همکاری حوزه هنری استان البرز برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است دومین جشنواره بین‌المللی عکس خیام، تنها جشنواره ایرانی زیر نظر فیاپ و PSA است. عکس‌های راه‌یافته در این جشنواره ضمن ثبت در آرشیو فیاپ و PSA بنام عکاس برای دریافت القاب فیاپ و PSA نیز محاسبه خواهند شد.

همچنین کتاب جشنواره به تمامی شرکت‌کنندگان اهدا خواهد شد. (حتی شرکت‌کنندگانی که عکسشان در جشنواره پذیرفته نشده هم کتاب را دریافت خواهند کرد.) این کتاب روز اهدای جوایز توزیع خواهد شد. تاکنون بیش از ۲۴۰۰ هنرمند از ۶۶ کشور در جشنواره شرکت کرده اند. علاقمندان می‌توانند تا ۲۷ مرداد ماه ۹۳ پس از مطالعه فراخوان برای ثبت‌نام به سایت جشنواره مراجعه کنند.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده