با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان به اطلاع میرساند

 آتلیه تخصصی عکس و فیلم ستوده در روزهای بیست و هفتم و بیست و هشتم تیر ماه منتهی به ماه مبارک رمضان و همزمان با عید سعید فطر تعطیل میباشد.

 

عاشورا

روزها گذشت و گذر ایام به ماه محرم رسید و سرزمین مان ایران را در غم و اندوه شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین  ع و یاران پاکش سوگوار نمود.همچون سالیان گذشته و در راستای شرکت در مراسم سوگواری اباعبدالله الحسین ع آتلیه ستوده از تاریخ 1393/8/8 لغایت 1393/8/20 تعطیل می باشد. مجموعه پرسنل آتلیه ستوده در شهر مشهد و از جوار مرقد مطهر امام هشتم شیعیان حضرت امام رضا ع دعا گوی شما بازدید کننده گرامی و تمام کودکان این سرزمین می باشد.

به لطف خداوند مهربان پس از رایزنی های فراوان با مدیریت مجتمع تجاری و اداری پارسیان فضایی بسیار کارامد و در موقعیت بسار مناسب در طبقه اول بلوک B به جهت دایر نمودن فروشگاه محصولات مرتبط از جمله انواع آلوبم عکس کودک و قاب عکس و آلبوم های طرح دیجیتال در سایز و طرح های های متنوع و همچنین نمایشگاه عکس کودک به مجموعه آتلیه تخصصی عکس و فیلم کودک (ستوده) اختصاص داده شد. این فروشگاه و نمایشگاه عکس کودک از تاریخ اول آبان ماه یک هزار و سیصد و نود و سه به صورت رسمی افتتاح میشود.

به تمام کودکان مراجعه کننده به این نمایشگاه 2 قطعه عکس 13*18 رایگان هدیه میشود/.