fa61j6

سوءتفاهم به وجود آمده  بین عکاسان قزوینی رفع و  طرفین از ادامه دعوی صرف نظر کردند.

به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز به نقل از روابط عمومی نشریه عکس، به دعوت نشریه عکس، محمد علی حضرتی، ‌خلیل امامی و عباس علیپور روز سه شنبه ۲۵ شهریور ماه سال جاری در نشستی در دفتر این نشریه حضور پیدا کردند.

در این نشست که با حضور سردبیر و تنی چند از همکاران نشریة عکس برگزار شد، مسائل پیش آمده بین دو طرف مطرح و نهایتآ پس از چند ساعت بحث و گفت‌وگوی سازنده، سوءتفاهم به وجود آمده رفع و بنا شد طرفین از ادامه دعوی صرف نظر نمایند.

متعاقب این اتفاق، عکاسان دو طرف ماجرا در روزهای پنجشنبه ۲۷ و شنبه ۲۹ شهریور ماه جاری با حضور در مراجع قضایی شکایت خود را به طور رسمی پس گرفتند و ماجرا پایان یافت.

 سوء تفاهم به وجود آمده بین عکاسان قزوین که به دنبال انتشار کتاب«قزوین سرزمین  روزگاران» و انتشار نقد و مجادلة قلمی بین عکاس و منتقدان آن به وجود آمده بود، در نهایت منجر به شکایت طرفین از هم و صدور حکم شلاق از سوی مراجع قضایی بر علیه دو منتقد کتاب شده بود که انعکاس بسیاری در رسانه ها داشت و هم‌چنین باعث ایجاد کمپین‌هایی در فضای مجازی شده بود.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده