آتلیه بارداری

آتلیه بارداری و عکاسی از دوران بارداری و حاملگی یکی از سخت ترین و در عین حال جذابترین شاخه های عکاسی میباشد.استفاده از پوز های خواص بارداری کاریست لذت بخش ،ثبت لحظاتی بی تکرار از زندگی یک مادر و نوزادش علاوه بر داشن دانش لازم در شاخه عکاسی نیازمند توانایی خاص در به کار گیری ژست های مناسب مادران باردار می باشد زیرا مادرانی که به آتلیه های بارداری مراجعه می نمایند عموما در ماه های اخر بارداری خود می باشند و این مسله باعث خستگی زود به هنگام مادران و همچنین عدم تمرکز لازم در حین عکاسی می شود .هرچند وجود این سختی ها کار عکاسی را همراه با لذتی وصف ناپذیر می نماید.

ما در آتلیه تخصصی عکس و فیلم ستوده محیطی را فراهم نموده ایم تا مادران بارداری که به آتلیه ستوده مراجعه میکنند در محیطی ارام و کاملا بهداشتی و همچنین با استفاده از پرسنل صد در صد خانم لحظات بازداری خود را ثبت نمایند .

استفاده از تجهیزات کاملا به روز و همچنین محیطی کاملا تمیز و بهداشتی ،در کنار استفاده از پرسنل خانم این اطمینان خاطر را به مراجعه کنندگان ما می دهد که عکاسی از انها در کمال ارامش و امنیت انجام خواهد شد.

اتلیه ستوده تنها آتلیه بارداری در کرج نمیباشد اما تعداد نمونه کار های موجود در آتلیه ستوده و حجم عکس های گرفته شد از مشتریان و همچنین رضایت مندی آنها از مرجعه به اتلیه تخصصی عکس ستوده نوید دهنده یک عکاسی ارام و دلچسب برای شما میباشد. آتلیه تخصصی عکس بارداری ستوده در کرج طراح ژست هایی منحصر به فرد برای بارداری میباشد.

آتلیه بارداری (ستوده) در کرج در آدرس : کرج مجتمع تجاری و اداری پارسیان بلوک B طبقه دوم واحد 212 پذیرای بانوان باردار میباشد.

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده