در تمام سالیانی که عکاسی کردم و شاتر زدم هیچ جیزی رو غیر قابل پیش بینی تر و مهیج تر از کار با کودکان و نوزادن ندیدم، هر بار که کوچولویی به همراه خانواده اش به آتلیه ما میان باید آماده دیدن صحنه هایی باشیم که هر کدومش برای خودش دنیایی از شیطنت های کودکانه ،خنده های بی ریا و گه گاهی هم گریه هایی از روی گرسنگی ،  خواب آلودگی و گاهی هم ترس و استرس رو به همراه داره و اینجاست که مهمترین موضوع در عکاسی کودک حفظ آرامش و شادابی نوزاد و کودک در محیط آتلیه می باشد.

لطفا به ادامه مطلب مراجعه نمایید......

یکی از مواردی که در آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد و کودک ستوده  و در هنگام عکاسی از نوزادان و کودکان پخش موسیقی هایی کودکانه و شاد برای این کوچولو ها هستش.

موسیقی هایی که بعضی هاشون برای ما دهه ی پنجاهی ها (و دوستان دهه ی شصتی) سرشار از خاطره هستند و من تصمیم دارم بعضی هاشون رو برای دانلود قرار بدم. امیدوارم از دانلود و شنیدن این آهنگ ها و داستان های کودکانه  لذت ببرید و سفری داشته باشید به دنیای قدیم و نوستالژیک.

داستان هایی مثل علی مردان خان ،امیر ارسلان نامدار ، آوازه خان شهر و موسقی های کارتون های دهه 60 و.........

شاد باشید و پایدار

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده