سلام به همه دوستان

چند وقتیه که یه موضوعی بدجوری فکرم رو مشغول کرده و میخوام اون فکر رو به عمل تبدیل کنم. تصمیم گرفتم تجربه های عینی و اتفاقات افتاده در حین عکاسی از کودکان مراجعه کننده رو به صورت شبه خاطره انتشار بدم لطفا به ادامه مطلب مراجعه نمایید...

عکاسی از نوزادان و کودکان شرایط خاصی داره و معمولا کم پیش میاد که نوزاد یا کودکی از نظر خلق و خو و رفتار شبیه یه نوزاد یا کودک دیگه باشه و فکر میکنم این موضوع داستان های جالبی رو به انتشار دربیاره.

با پیشرفتی که در گوشی های تلفن همراه به وجود اومده داشتن یه دوربین خوب تقریبا برای همه ی اقشار جامعه مقدور شده مخصوصا که دیگه خبری از ظهور نگاتیو و چاپ و .... نیست و فایل های دیجیتالی کار همه رو راحت کرده. حالا اینکه این موضوع خوبه یا بد رو کاری نداریم و بعدا به این موضوع هم رسیدیگی میکنیم که حذف اجباری ادوات قدیمی عکاسی به نفع عکاس بوده یا به ضررش، فعلا برمیگردیم به موضوع مد نظرمون و اینکه این در دسترس بودن دوربین برای همه باعث شده تا خیلی از پدر مادر ها بتونن از بدو تولد کودک شون از اون عکس بگیرن.

این موضوع از خیلی جهات خوب شده ولی تمام کسانی که یک بار به آتلیه عکاسی مراجعه کردند (به شرط راضی بودن از عکاسی شون) گواهی میدن که عکس آتلیه یه چیز دیگه است. این موضوع فقط به خاطر استفاده از دوربین خوب یا نور خوب نیست بلکه استفاده از تجهیزات پیشرفته در عکاسی با ترکیب شدن با ذوق و هنر عکاس تازه خودش رو نشون میده و اونی میشه که گاهی یه عکس رو هزار بار هم که بببینی بازم ازش سیر نمیشی.

و این داستان ادامه دارد................

 

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده