ورود شما را به این طرح خوش آمد میگوییم

شما با ثبت نام در این طرح کلیه قوانین ما را پذیرفته و موظف به رعایت آنها می باشید

این قوانین به هیچ وجه به ضرر شما نبوده، بلکه ضامن رعایت حقوق شما پدر مادر عزیز و دوست دار عکس می باشد. 

1 - شما با خرید 5 قطعه عکس 18*13 میتوانید 2 قطعه عکس 18*13 رایگان از آتلیه تخصصی عکس ستوده دریافت نمایید. 
2 - شما به هیچ وجه بدون هماهنگی و یا در خارج از ساعت تعین شده قادر به استفاده از این هدیه نخواهید بود.
3 - شرط سنی برای استفاده از این طرح 12 سال تمام می باشد و در صورت لزوم شما موظف به ارائه کارت شناسایی کودک خود خواهید بود.
4 - شما مجاز به ثبت نام تمام فرزندان زیر 12 سال خود می باشید اما محدودیت استفاده یک بار برای هر کودک اعمال می شود.
5 - در صورت بروز شرایط غیر قابل پیش بینی آتلیه تخصصی عکس ستوده مجاز به تغیر ساعت نوبت رزرو شده توسط شما خواهد بود.
6 - علی رغم مرسوم نبودن تحویل فایل عکسها در آتلیه های سراسر ایران آتلیه تخصصی عکس و فیلم ستوده فایل عکسهای(فقط عکسهای چاپ شده نه تمام عکسهای انداخته شده ) کودک شما را در رزولوشن و سایز غیر قابل چاپ به شما تحویل می دهد. برای دریافت فایل عکسها، اعلام درخواست شما و همچین همراه داشتن حافظه همراه ( فلش مموری ) در زمان دریافت عکس های چاپ شده الزامی می باشد.

هدف از ارائه این طرح صرفا و صرفا اهداء عکس هدیه به دلبندان شما عزیزان می باشد و الزام به خرید 5 قطعه عکس برای دریافت 2قطعه عکس هدیه صرفا جلوگیری از درخواست های بی مورد و تکراری می باشد. توضیح اینکه قیمت هر عکس 18*13، پانزده هزار تومان می باشد.

 

متاسفانه در حال حاضر این طرح غیر فعال میباشد

نحوه ثبت نام

برای ثبت نام در این طرح  جای خالی را در متن زیر با نام و کد ملی کودکتان پر نموده و به سامانه پیامکی آتلیه ستوده به شماره 5000211122222 ارسال نموده و منتظر دریافت جواب سامانه باشید و پس از دریافت جواب از سوی سامانه  نسبت به تماس با اتلیه ستوده (شماره تلفن آتلیه ستوده 32562140 - 026)  جهت رزرو وقت اقدام نمایید.

درخواست ثبت نام ..........  در طرح عکس رایگان 

کد ملی کودک ......

متاسفانه در حال حاضر این طرح غیر فعال میباشد


شرایط عکاسی بارداری در آتلیه تخصصی عکس ستوده

  1. بدون هیچ گونه ورودیه
  2. بدون اجبار در تعداد عکس انتخابی
  3. بدون هیچ گونه قیمت اضافی و مخفی
  4. عکاسی با پوز های منحصر به فرد
  5. عکاسی و انتخاب و رتوش و ادیت عکس همه توسط پرسنل خانم
  6. میحطی کاملا بهداشتی با سیستم گرمایش و سرمایش مطبوع
  7. ارائه نمونه کار های بسیار متنوع

آتلیه بارداری

جهت رزو وقت جهت عکاسی لطفا با شماره تلفن آتلیه 32562140 تماس حاصل نمایید.

توجه : جهت دیدن نمونه کارهای بارداری صرفا با هماهنگی به آتلیه مراجعه نمایید.

توجه : به دلیل حفظ سلامتی مادر و جنین از ارائه خدمات به مادرانی که در دو هفته آخر بارداری خود می باشند معذوریم.

توجه : از ارائه نمونه کار بارداری به هر عنوان و به هر صورتی به آقایان معذوریم و نمونه کار های بارداری فقط به خانم ها ارائه میشود.

 یکی از بهترین عکس هایی که من از نوزادان و کودکان انداخته ام عکسهای زیر میباشد.نمیدونم حسی که عکس به من میده رو به شما هم منتقل میکنه یا نه؟؟؟

فقط امیدوارم لذت ببرید

آتلیه بارداری

آتلیه بارداری و عکاسی از دوران بارداری و حاملگی یکی از سخت ترین و در عین حال جذابترین شاخه های عکاسی میباشد.استفاده از پوز های خواص بارداری کاریست لذت بخش ،ثبت لحظاتی بی تکرار از زندگی یک مادر و نوزادش علاوه بر داشن دانش لازم در شاخه عکاسی نیازمند توانایی خاص در به کار گیری ژست های مناسب مادران باردار می باشد زیرا مادرانی که به آتلیه های بارداری مراجعه می نمایند عموما در ماه های اخر بارداری خود می باشند و این مسله باعث خستگی زود به هنگام مادران و همچنین عدم تمرکز لازم در حین عکاسی می شود .هرچند وجود این سختی ها کار عکاسی را همراه با لذتی وصف ناپذیر می نماید.

ما در آتلیه تخصصی عکس و فیلم ستوده محیطی را فراهم نموده ایم تا مادران بارداری که به آتلیه ستوده مراجعه میکنند در محیطی ارام و کاملا بهداشتی و همچنین با استفاده از پرسنل صد در صد خانم لحظات بازداری خود را ثبت نمایند .

استفاده از تجهیزات کاملا به روز و همچنین محیطی کاملا تمیز و بهداشتی ،در کنار استفاده از پرسنل خانم این اطمینان خاطر را به مراجعه کنندگان ما می دهد که عکاسی از انها در کمال ارامش و امنیت انجام خواهد شد.

اتلیه ستوده تنها آتلیه بارداری در کرج نمیباشد اما تعداد نمونه کار های موجود در آتلیه ستوده و حجم عکس های گرفته شد از مشتریان و همچنین رضایت مندی آنها از مرجعه به اتلیه تخصصی عکس ستوده نوید دهنده یک عکاسی ارام و دلچسب برای شما میباشد. آتلیه تخصصی عکس بارداری ستوده در کرج طراح ژست هایی منحصر به فرد برای بارداری میباشد.

آتلیه بارداری (ستوده) در کرج در آدرس : کرج مجتمع تجاری و اداری پارسیان بلوک B طبقه دوم واحد 212 پذیرای بانوان باردار میباشد.

در تمام سالیانی که عکاسی کردم و شاتر زدم هیچ جیزی رو غیر قابل پیش بینی تر و مهیج تر از کار با کودکان و نوزادن ندیدم، هر بار که کوچولویی به همراه خانواده اش به آتلیه ما میان باید آماده دیدن صحنه هایی باشیم که هر کدومش برای خودش دنیایی از شیطنت های کودکانه ،خنده های بی ریا و گه گاهی هم گریه هایی از روی گرسنگی ،  خواب آلودگی و گاهی هم ترس و استرس رو به همراه داره و اینجاست که مهمترین موضوع در عکاسی کودک حفظ آرامش و شادابی نوزاد و کودک در محیط آتلیه می باشد.

لطفا به ادامه مطلب مراجعه نمایید......